Sestdiena, 18. maijs, Varda dienas: Inese, Inesis, Ēriks

Dinamieši uzvar Galvejas Russian FC draugiem.lv

- 08.03.2010

Svētdien, 7. martā, Latvijas sportistu pārstāvētā futbola komanda “Dynamo Dublin”, izmantojot brīvdienu čempionātā, Galvejā aizvadīja draudzības spēli, mērojoties spēkiem ar turienes austrumeiropiešu, t.sk. arī latviešu, komandu “Russian FC”.
Par šo draudzības spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “Dynamo Dublin” komandas spēlētājs Mareks Kokenbergs:

“Russian FC” vs “Dynamo Dublin” 0:2 (0:0)
“Svētdien jaukā atmosfērā Galway norisinājās draudzības spēle starp divām latviešu pārstāvētām futbola komandām “Russian FC” un “Dynamo Dublin”.
Spēle sākās ar nelielu “Dynamo Dublin” komandas pārsvaru. Šoreiz mēs vairāk kontrolējām bumbu un spējām izveidot vairākus bīstamus uzbrukumus. Arī “Russian FC” komanda atbildēja mums ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem. Tomēr pirmajā spēles puslaikā neviena no komandām vārtus neguva.
Otrais puslaiks sākās ar “Dynamo Dublin” komandas bīstamiem spēles uzbrukumiem, bet “Russian FC” lieliski spēlēja aizsardzībā. Pēc galvejiešu kļūdas mūsu pussargs Viktors Iļņickijs lieliski “nozaga” aizsarga bumbu, izgāja viens pats vienu ar vārtsargu un spēja to apspēlēt, raidot bumbu kreisajā tālajā stūrī, 0:1 “Dynamo Dublin” labā. Mazliet vēlāk pēc lieliska Artjoma Kliša soda sitiena, apmēram no 20 metru distances, bumba lidoja pretinieka vārtu augšējā stūrī, 0:2 mūsu labā!
Jāpiebilst, ka laika apstākļi svētdien bija pat ļoti piemēroti skatāma futbola spēlēšanai.”
“Dynamo Dublin” komandas labā vārtus guva Viktors Iļņickijs (65), Artjoms Klišs (76).

“Russian FC” komandas sastāvs: Andris Lejasmeijers, Igor Harlamov, Aleksandr Mirošničenko, Dmitrij Toisen, Vasilij Roskrobko, Aleksej Lavrinovich, Andrej Lavrinovich (Vitalij Volchenskij no 15. min.), Kaspars Kivlinieks, Boris Dobrov, Miks Saulītis, Andrejs Kadeks.

“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Mareks Kokenbergs, Andrejs Pumpa-Titovs, Oļegs Belaus (Eduards Lazovskis no 46. min.), Vadims Revenko, Aleksandrs Makārovs (Andrejs Abžinovs no 46. min.), Viktors Virovecs, Viktors Iļņickijs, Timurs Zatoka, Bogdans Slemkevics, Sergejs Černišovs un Artjoms Klišs.