Sestdiena, 4. maijs, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena.Varda dienas: Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Dinamieši nenosargā uzvaru draugiem.lv

- 14.03.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 14. martā, Phoenix Park futbola laukumā Latvijas sportistu pārstāvētā “Dynamo Dublin” futbola komanda aizvadīja Ellis Cup izcīņas spēli. Dinamiešu pretinieki šoreiz bija “Park Orient” klubs.
“Dynamo Dublin” vs “Park Orient” 1:2 (0:0)
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Mareks Kokenbergs:

Ellis Cup astotdaļfinālā tikās “Dynamo Dublin” FC un “Park Orient” FC komandas. “Dynamo Dublin” spēli sāka ar nelielu teritoriālo pārsvaru. Bumba vairāk atradās laukuma vidusdaļā vai pretinieku laukuma pusē. “Park Orient” FC lieliski aizsargājās. Pie labiem spēles momentiem pirmajā puslaikā neviena no komandām nespēja tikt. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:0.
Otro spēles puslaiku sākām ar lielisku presingu un, pēc viena no uzbrukumiem, Toms Bermaks spēja “aizbēgt” no pretinieku komandas aizsargiem, apspēlējot vārtsargu, bumbu ieraidīja tukšajos “Park Orient” FC vārtos, 50. spēles minūtē rezultāts bija 1:0 “Dynamo Dublin” labā. Nekas neliecināja, ka “Park Orient” FC spēs tik ātri atkopties pēc zaudētiem vārtiem. Pēc viena no kreisā flanga lieliska centrējuma pretinieku uzbrucējs spēja apsteigt vārtu priekšā mūsu aizsargu un no tuvas distances raidīja bumbu vārtos, 1:1. Mirkli vēlāk vārtu priekšā nesapratās “Dynamo Dublin” aizsargi un “Park Orient” uzbrucējs pārtvēra bumbu, nokļūstot viens pret vienu ar vārtsargu. Pretinieku komandas uzbrucējs aukstasinīgi raidīja bumbu “Dynamo Dublin” vārtu kreisajā stūrī, 1:2 jau “Park Orient” FC labā.
Līdz spēles beigām laiks bija pietiekami daudz, lai gūtu vārtus. “Dynamo Dublin” atlikušajās minūtēs dominēja laukumā, bet pretinieku komanda lielisli aizsargājās un neļāva mums tikt pie rezultāta izlīdzinājuma. Spēles rezultāts 1:2 “Park Orient” FC labā.”

Vārti: 1:0 Toms Bermaks (50′), 1:1 (59′), 1:2 (62′).

“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Mareks Kokenbergs, Vitas Gabieta, Igors Princis, Pjotrs Storožmuks, Vadims Revenko (80), Viktors Iļņickijs, Viktors Virovecs, Aleksandrs Makārovs (76), Toms Bermaks, Sergejs Černišovs, Romāns Prizma, Bogdans Slemkevičs (46), Timurs Zatoka (65) un Iļja Gbodovs (80).
“Dynamo Dublin” komandas treneris Andrejs Abžinovs.

P.S. Šodien paredzētā “D`Pils” vs “Kilmount Boys” spēle tika atcelta.