Sestdiena, 27. aprīlis, Varda dienas: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Futbolā uzvaras draugiem.lv

- 21.03.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Kā jau katru svētdienu, arī šodien, 21. martā, abas Latvijas sportistu pārstāvētās Dublinas futbola komandas – “D`Pils” un “Dynamo Dublin” – aizvadīja pa spēlei savās līgās. “D`Pils” mērojās spēkiem ar “Pro Italia.C.D.” komandu, bet “Dynamo Dublin” pretinieki bija “Jobstown Celtic” futbolisti. Abas latviešu pārstāvētās komandas izcīnīja uzvaras.

“D`Pils” vs “Pro Italia.C.D.” 5:1
Daugavpilieši izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, itāļiem neatstājot pat mazāko cerību.

“Jobstown Celtic” vs “Dynamo Dublin” 2:3 (0:1)
Par šo spēli stāsta Mareks Kokenbergs:
“Šodien tikās “Jobstown Celtic” – viena no līderkomandām mūsu līga, un “Dynamo Dublin” FC. No pirmās spēles minūtes varēja just “Jobstown Celtic” komandas pārsvaru, viņi vairāk kontrolēja bumbu un spēles gaitu, bet vienā no pretuzbrukumiem 25. minūtē mēs spējām gūt lieliskus vārtus. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:1 “Dynamo Dublin” FC labā.
Otrā puslaikā vēl vairāk varēja just pretinieku komandas presingu un, pēc viena no uzbrukumiem, 55. minūtē “Jobstown Celtic” spēja izlīdzināt rezultātu, 1:1. Bet “Dynamo Dublin” komanda spēja sakopot spēkus un 64. minūtē tikt pie vēl vieniem vārtiem, ko realizēja Artjoms Klišs ar soda sitienu, 1:2. Vēl pēc viena no pretuzbrukumiem 75. minūtē “Dinamo Dublin” komandai izdevās palielināt rezultāta starpību, 2:3. Līdz spēles beigām “Jobstown Celtic” komanda vienus vārtus atguva, 2:3.
Spēlē pret “Jobstown Celtic” komandu gribētos īpaši atzīmēt mūsu komandas vārtsarga Kestutisa Mazonas spēli un visas komandas kopējo atdevi.”

Vārti: 0:1 Bogdans Semkevičs (25), 1:1 (55), 1:2 Artjoms Klišs (64), 1:3 Romāns Prima (75), 2:3 (86).
“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Kestutis Mazonas, Vitas Gabieta, Igors Princs, Мareks Kokenbergs, Vadims Ravenko, Viktors Iļņickijs, Viktors Virovecs no 46. min., Мikola Savko no 79. min., Аleksejs Petrovs, Romāns Prima, Iļja Оbodovs no 86. min., Bogdans Semkevičs, Sergejs Černiševs, Аrtjoms Кlišs(C).