Svētdiena, 19. maijs, Varda dienas: Sibilla, Teika, Lita

Uzvarētāji paliek bez kausa… draugiem.lv

- 29.03.2010

Kā jau ziņots, aizvadītās nedēļas nogalē vīriešu volejbola komanda “Amber Coast” ņēma dalību Naukšēnu pagasta balvu izcīņā, tikmēr Īrijā palikušie volejbolisti svētdien, 28. martā, piedalījās volejbola mini turnīrā (Midlands One-Day Volleyball Tournament). Īrijā palikušie volejbolisti mini turnīram, kas notika Mountmellick Community Centre, izveidoja divas mix komandas – Kentuki, kas vēlāk kļuva par šī turnīra uzvarētājiem, un Montana, kas izcīnīja trešo vietu.

Par volejbola mini turnīra gaitu portālam baltic-ireland.ie stāsta Kentuki spēlētājs Normunds Norvelis:
“Sākumā komandas bija sadalītas divās apakšgrupās. Kentuki apakšgrupā bija vēl trīs komandas, bet Montanas – divas. Kopā piedalījās septiņas komandas.
Apakšgrupās spēlēja katra komanda ar katru un attiecīgi pusfinālā tikās abu apakšgrupu divas labākās komandas. Tā nu iznāca, ka Kentuki pusfinālā cīnijās ar otru mūsu komandu Montana, šajā spēlē pārāka bija Kentuki komanda. Otrā pārī spēlēja Random komanda ar CB Photo, uzvarēja Random.
Apakšgrupās un pusfinālā uzvarētāju noteica divos setos, katrs sets 15 minūtes. Bet finālā jau bija spēle līdz divu setu uzvarai, attiecīgi pēc punktiem pa setiem.
Spēlē par trešo vietu uzvaru izcīnīja Montana komanda, aiz sevis atstājot CB Photo volejbolistus.
Bet fināls izvērtās tiešām aizraujošs, uzvarētājs tika noskaidrots trīs setos. Un, tā kā mūsu komandās apakšgrupās spēlēja pieci laukuma spēlētāji, federācijas pārstāve finālā deva atļauju “aizņemties” divas spēlētājas no Montana komandas, jo mums uz šo turnīru neieradās divi spēlētāji. Tā nu pirmajā setā ātri atrāvāmies pat ar 9 punktu starpību, bet uz seta beigām mazliet nenospēlējām, pielaidām Random komandu klāt, 25:21. Otrais sets turpinājās kļūdains, sākumā pa tālu atlaidām pretinieku, 16:25. Un tad sekoja izšķirošais sets līdz 15 punktiem. Iesākām vāji, ļāvām pretiniekam atrauties līdz 5:10, bet tad komanda saņēmās un nospēlēja vienkārši fantastiski – rezultāts jau 13:13. Un baigās arī uzvara ar rezultātu 16 :14!
Ko lai saka, visa komanda spēlēja labi, meitenes, tāpat kā puiši, teicami spēlēja aizsardzībā un arī uzbrukumā. Tā bija īsta komandas spēle!
Vēl tāda interesanta lieta – sākoties finālam, uz tiesnešu galdiņa tika nolikts kauss turnīra uzvarētājam. Pēc tam, kad pirmo setu uzvarējām mēs, kauss no tiesnešu galdiņa pazuda. Līdz ar to kausu nesaņēmām… Laikam nebija paredzēts ārzemniekiem…”

Komandas Montana sastāvs: Roberts Eglītis, Līga Rušmane, Mārīte Skalbe, Sandra Skalbe un Maks.
Komandas Kentuki sastāvs: Andrejs Rjabokoņs, Jūlija Devele, Katrina Jaclimovis, Sandris Piļušins un Normunds Norvelis. Finālā Kentuki komandai palīgos no Montana nāca Mārīte Skalbe un Sandra Skalbe.

Klikšķināt uz bildēm, lai redzētu pilnā izmērā.

1. Nekas Normund, Lai vini AIZRIJAS ar to kausu! Jus vienalga MALOČIKI!!! :wink:

2. Taa jau laikam ir ja Iri nav pirmie ta nu paareejiem kaut ko tik atmet!!! Un tas jau nebij viss rezultaatu pretiniekam lika pa 2 punktiem uz priekssu mums katru otro gandriiz :-D

3. Nu nesmuki gan īri izdarījušies… Bet spēlētājiem – malači, tā turpināt!

4. Vai tik kaut kas taads nebija jau hokejaa, kad kausaa bija iegraveeta iiru komanda, bet vinneja letinji.