Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Volejbolisti aizvada pēdējās sezonas spēles draugiem.lv

- 10.04.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šajā nedēļas nogalē finišē Īrijas Nacionālās volejbola līgas čempionāti. Šodien savu pēdējo spēli Īrijas Nacionālās līgas 2. divīzijas čempionātā aizvadīja sieviešu volejbola komanda “Amber Coast”. Kaut arī smagā piecu setu spēlē mūsu meitenes pieveica “Pinoy” komandu, kopvērtējumā sieviešu volejbola komandai “Amber Coast” jāsamierinās ar otro vietu divīzijā.

Augstākai līgai kvalificējas tikai viena komanda, t.i. divīzijas uzvarētāji. Līdz ar to mūsu meitenēm arī nākošajā sezonā būs jāspēlē Īrijas Nacionālās līgas 2. divīzijas čempionātā. Gan 2. divīzijas uzvarētājām – “Galway Girls” komandai, gan latviešu meiteņu pārstāvētajai “Amber Coast” komandai, noslēdzot sezonu, bija vienāda uzvaru/zaudējumu attiecība, šoreiz visu izšķīra savstarpējās spēles rezultāts, kurā pārākas bija meitenes no Galvejas, kā arī “Galway Girls” komanda pārspēja mūsējās uzvarēto/zaudēto setu attiecībā.
“Amber Coast” sieviešu komandas sastāvs: Svetlana Sergejenkova, Kitija Kalnbērziņa, Katrina Jaclimovis, Sandra Skalbe, Marīte Skalbe un Olga Shynder.

Savukārt vīriešu volejbola komanda “Amber Coast” šodien aizvadīja Īrijas Nacionālās līgas 1. divīzijas čempionāta priekšpēdējo spēli, mērojoties spēkiem ar “Garda” volejbolistiem. Latviešu pārstāvētā komanda izcīnīja uzvaru četru setu spēlē (pa setiem 25:17, 25:23, 17:25, 25:9).
Vīriešu volejbola komandas “Amber Coast” liktenis izšķirsies rīt, kad tiks aizvadīta sezonas pēdējā spēle. Rīt mūsējo pretinieki būs “EUROPWYD” komanda. Uzvaras gadījumā, latviešu pārstāvētā volejbola komanda “Amber Coast” kļūs par 1. divīzijas čempioniem un nākošajā sezonā spēlēs jau Premjerlīgā. Zaudējuma gadījumā vīriešu komandu sagaida sieviešu komandas liktenis.
“Amber Coast” vīriešu komandas sastāvs: Sergejs Rodins, Rihards Samoilovs, Valdis Gabrānovs, Ivars Ķezberis, Lauris Grāvelis, Andrejs Rjabokoņs, Juris Lucavs, Normunds Norvelis un Miroslavs.

1. Žēl, par meitenēm :cry: Bet večiem obligāti jātiek premjerlīgā !Mēs turēsim īkšķus!