Ceturtdiena, 2. maijs, Varda dienas: Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Daugavpilieši nenosargā uzvaru draugiem.lv

- 11.04.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 11. aprīlī, Latvijas sportistu pārstāvētā futbola komanda “D`Pils” aizvadīja kārtējo Oscar Traynor Amateur Football League Major Division Sunday čempionāta spēli. Daugavpiliešu pretinieki šoreiz bija “Kilmount Boys” komanda.
“D`Pils” vs “Kilmount Boys” 1:1
Par spēli stāsta Alberts Kasperčiks:

“Pirmspēdējā 2009/10 sezonas spēle, kas kopvērtējuma tabulā neko daudz vairs neizšķir, tāpat kā nākamā pēdējā spēle.
“D`Pils” komandai ilgu laiku neizdevās gūt vārtus, jo pretinieks – viena no čempionāta lejasdaļas komandām – viegli nepadevās. Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:0.
Otrajā puslaikā, 20 minūtes pirms spēles beigām, Ilmāram Rancānam izdevās “nozagt” bumbu pretinieku vārtsargam un raidīt to jau tukšos vārtos. Uzvara gandrīz jau bija kabatā, bet 5 minūtes pirms spēles beigām daugavpiliešu aizsargam savā soda laukumā bumba trāpīja pa roku un tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, ko pretinieks arī realizēja.
Pie rezultāta 1:1 atskanēja spēles beigu signāls un “D`Pils” komanda ierakstīja savā kontā punktu.”
“D`Pils” komandas labā vārtus guva Ilmārs Rancāns.