Trešdiena, 8. maijs, Varda dienas: Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Dinamieši noslēdz čempionātu ar zaudējumu draugiem.lv

- 18.04.2010

Šodien, 18. aprīlī, Latvijas sportistu pārstāvētā futbola komanda “Dynamo Dublin” aizvadīja savu pēdējo šīs sezonas regulārā čempionāta spēli. Dinamiešu pretinieki šoreiz bija “Rialto FC” komanda.
“Rialto FC” vs “Dynamo Dublin” 2:0
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “Dynamo Dublin” komandas vārtsargs Mareks Kokenbergs:

“Šodien savā pēdējā čempionāta spēlē Dolphin Road laukumā tikās “Dynamo Dublin” ar “Rialto FC” komandas. Abām komandām bija vajadzīga tikai uzvara, lai nostiprinātos turnīra tabulas augšgalā.
Spēles sākums bija diezgan saspringts, jo bumba neturējās pie mūsu komandas spēlētājiem, bet gan lielākā daļa piespēļu nonāca pie pretiniekiem. Šo situāciju “Rialto FC” komanda izmantoja un jau spēles sākumā izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus. Pirmajā spēles puslaikā dominēja “Rialto FC” komanda, bet vārtus tomēr nespēja gūt. Rezultāts 0:0 pēc pirmā puslaika.
Otrais spēles puslaiks sākās ar nelielu “Rialto FC” komandas pārsvaru un jau 55. minūtē spēja gūt savus pirmos vārtus, 1:0. “Dynamo Dublin” komanda spēja parādīt raksturu un pārņemt iniciatīvu savās rokās. Mēs spējām uzbrukt un izveidot vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Diemžēl, jauno spēlētāju pieredzes trūkuma dēļ, pie vārtiem mēs tomēr nevarējām tikt. Spēles beigu daļā, 82. minūtē, “Rialto FC” komanda pretuzbrukumā guva otros vārtus. 2:0 “Rialto FC” komandas labā.
Daudzo traumu, kā arī citu iemeslu dēļ, šī sezona “Dynamo Dublin” komandai bija ne visai veiksmīga. Ir jāizdara secinājumi, lai nākamajā sezonā mēs spētu iepriecināt gan sevi, gan līdzjutējus ar baudāmu un interesantu spēli.”

“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Mareks Kokenbergs (vārtsargs), Sergejs Černiševs, Aleksejs Petrovs, Igors Princis, Viktors Iļņickijs ,Bogdans Slemkevičs, Aleksandrs Makārovs, Viktors Virovecs, Nikolajs Savko, Pēteris Storožuks, Romāns Prima, Iļja Obodivs.
“Dynamo Dublin” komandas treneris Andrejs Abžinovs.

Klikšķināt uz bildēm, lai redzētu pilnā izmērā.