Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

Dinamieši izcīna kausu draugiem.lv

- 31.05.2010

Vakar, 30. maijā, Bluebell United futbola laukumā notika Show Racism the Red Card kausa izcīņas finālspēle, kurā spēkiem mērojās Latvijas sportistu pārstāvētā “Dynamo Dublin” komanda un “FC International”, kurā spēlē futbolisti no Turcijas.
Fināla maču klātienē noskatījās prāvs līdzjutēju pulks, viņu vidū arī Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Īrijā Pēteris Kārlis Elferts un padomnieks Renārs Danelsons.

“Dynamo Dublin” vs “FC International” 5:2 (1:1)
Pirmā puslaika sākumā dinamieši izskatījās mazliet “aizmiguši”, aizvadot spēli savā aizsardzības zonā. Tādā notikumu attīstībā modrību zaudēja turku vārtsargs, jo jau spēles 8. minūtē “Dynamo Dublin” komandai izdevās izvirzīties vadībā. Gūtie vārti “pamodināja” dinamiešus, tomēr līdz pirmā puslaika beigām vārtu gūšanas momenti netika realizēti, kamēr turkiem izdevās rezultātu izlīdzināt, 1:1.
Otro puslaiku “Dynamo Dublin” komanda aizvadīja jau daudz pārliecinošāk, turkiem neatstājot ne mazākās cerības uz uzvaru. Atskanot spēles beigu signālam, “Dynamo Dublin” komanda svinēja uzvaru pār turkiem ar rezultātu 5:2! Līdz ar to dinamieši sezonu noslēdza uz optimistiskas nots, savā īpašumā uz vienu sezonu iegūstot Show Racism the Red Card ceļojošo kausu, kuru uzvarētājiem pasniedza Leinster Football League prezidents.
“Dynamo Dublin” komandas labā vārtus guva Artjoms Klišs (8. min.), Aleksejs Petrovs (53. min.) un Aleksandrs Gutu (60., 65. un 82. min.)
“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Kjastas Mazonas, Andrejs Pumpa-Titovs, Vadims Revenko, Aleksandrs Gutu, Maksims Sitenoks, Mikola Savko, Aleksejs Petrovs, Vasīlijs Salijs, Ruslans Lapeškins, Romāns Prima, Pāvels Smurājevs, Sergejs Černiševs, Artjoms Klišs, Marjans Mosneagu, Igors Princis, Aleksandrs Makārovs, Mareks Kokenbergs, Bogdans Slemkevičs un Viorels Mosneagu.
Galvenais treneris – Vasīlijs Salijs. Trenera palīgi – Igors Rakovskijs un Andrejs Abžīnovs

Uzslavas vārdus noteikti ir pelnījuši arī “Dynamo Dublin” komandas līdzjutēji un līdzjutējas, jo visas spēles laikā dinamieši tika uzmundrināti ar dziesmām un saukļiem. Kā izrādās, futbols sevišķi ir iecienīts starp daiļā dzimuma pārstāvēm!