Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

S. Brālītim otrā vieta pusmaratonā draugiem.lv

- 28.06.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Vakar, 27. jūnijā, futbols nebūt nebija vienīgais sporta veids, kurā mūsējos uzvarēja moldāvi. Tā vakar Enniscorthy, Co. Wexford notika pusmaratona skrējiens (Strawberry Half Marathon), kurā uz starta izgāja arī mūsu garo distanču skrējējs Sandis Brālītis (attēlā).
Konkurence Strawberry Half Marathon skrējienā, kura balvu fonds sastādīja 6000 €, bija vairāk nekā nopietna.

Uzvaru Strawberry Half Marathon skrējienā izcīnīja portāla baltic-ireland.ie lasītājiem jau labi zināmais moldāvu sportists Sergiu Ciobanu no Co. Clare, tādējādi saņemot galveno balvu – 1000 €.
Sandis Brālītis “zemeņu pusmaratonā” izcīnīja otro vietu un līdz ar to nopelnīja 500 €. Kā portālam baltic-ireland.ie atzina pats sportists, trase Enniscorthy bija ļoti kalnaina un viena no smagākām, kas jebkad skrieta. Tādēļ savu rezultātu (1:10,11) un izcīnīto otru vietu Sandis vērtē kā labu sniegumu.
Strawberry Half Marathon oficiālie rezultāti uz doto brīdi vēl nav pieejami.
Sandis Brālītis Īrijā pārstāv West Waterford Athletic Club.