Sestdiena, 4. maijs, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena.Varda dienas: Viola, Vizbulīte, Vijolīte

- 27.09.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Ņemot vērā visas izmaksas, mūsu sportistu lielākā problēma ir finansējuma piesaistīšana. Katrs atrod savu risinājumu – cenšas atrast sponsorus vai veikalos pie kasēm pako iepirkumu somas, tomēr visbiežāk mūsējie ar sportu Īrijā nodarbojas par saviem personīgajiem līdzekļiem.

Ar sponsoru atrašanu mūsu sportistiem iet visai grūti, tomēr vienam otram tādi ir. Tagad savs sponsors ir arī Latvijas sportistu pārstāvētajai futbola komandai “D`Pils”. Turpmāk daugavpiliešus atbalstīs interneta kompānija www.easyfinder.ie un firma A.M.S. Ortus Ltd..

Vakar, 26. septembrī, “D`Pils” komanda aizvadīja kārtējo Oscar Traynor Amateur Football League Major Division Sunday čempionāta 2010./11. gada sezonas spēli, kurā mūsējo spēļu kreklus jau rotāja sponsoru logo.
Vakardienas spēlē daugavpiliešu pretinieki bija divīzijas līderi “Ramble Inn Cel” komanda.
“Ramble Inn Cel” vs “D`Pils” 1:1
Par šo spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Andrejs Ščerbakovs:
“Mājinieki īri labāk izskatījās spēles pirmajā puslaikā, izveidojot vairākus vārtu gūšanas momentus. Tomēr neieņemamā “D`Pils” komandas aizsardzības līnija aizsedza visas pieejas mūsējo vārtiem. Pirmais spēles puslaiks beidzās bez vārtu guvumiem, 0:0.
Otrā puslaika 16. minūtē laukuma saimnieki, laužoties cauri daugavpiliešu aizsardzības cietoksnim, ar tiesneša palīdzību tika pie soda sitiena. “Ramble Inn Cel” komanda šo iespēju izmantoja un izvirzījās vadībā, 1:0.
Pēc zaudētiem vārtiem “D`Pils” komanda pārgāja pilnā uzbrukumā, pārņemot visu iniciatīvu mājinieku aizsardzības zonā. Atlikušajās 25 spēles minūtēs daugavpilieši laukuma saimniekiem pat nedeva iespēju iziet no savas aizsardzības zonas. “D`Pils” komandai bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, līdz beidzot 80. minūtē vienu no tām realizēja Jevgēnijs Baranovskis, 1:1.”