Pirmdiena, 6. maijs, Varda dienas: Didzis, Gaidis

Tiesnesis piešķir zaudējumu draugiem.lv

- 17.10.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Vakar, 16. oktobrī, latviešu pārstāvētā vīriešu volejbola komanda “Amber Coast” aizvadīja Premjerlīgas regulārā čempionāta otro spēli. Baltiešu pretinieki šoreiz bija “Ballymoon Patriots” komanda.
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Lauris Grāvelis: “Spēle netika pabeigta, jo Sergejs Rodins guva muguras traumu. Tiesnesis piešķīra uzvaru “patriotiem”, jo neatļāva mūsu libero nomainīt pret Sergeju.

Pirmo setu mēs vinnējām ar 25-23, un arī otrajā bijām vadībā, bet pēc Sergeja traumas atdevām ar 31-33. Tātad pa setiem 1-1, bet uzvaru ar 3-1 piešķīra pretiniekiem. Protams, “Amber Coast” komanda izteica protestu, jo galvenais tiesnesis pat nezināja īsti noteikumus un pat neņēma palīgā grāmatu.
Galvenā “Amber Coast” komandas problēma – trūka rezervistu. Uz spēli bija ieradušies tikai septiņi spēlētāji.

Savukārt Kitijas Kalnbērziņas pārstāvētā “DVC” komanda ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 2:3 Galvejā piekāpās vietējām “Galway Girls” volejbolistēm. Kaut gan bija reālas iespējas vinnēt.
Kitija tika atzīta par labāko spēlētāju “DVC” komandā.”

Nākošo 2010./11. gada sezonas Īrijas Nacionālās volejbola Premjerlīgas regulārā čempionāta spēli mūsējie aizvadīs 30. oktobrī plkst. 14.30. Spēle notiks “Amber Coast” komandas mājas zālē – Collinstown Park Community College, Rowlagh, Clondalkin, Dublin 22. Baltiešu pretinieki būs “AerLingus” komanda.