Piektdiena, 10. maijs, Varda dienas: Maija, Paija

I. Rektiņš uzvar Leinster Autumn Series kopvērtējumā draugiem.lv

- 13.12.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Vakar, 12. decembrī, tika aizvadīts Leinster Autumn Series sacensību pēdējais, pēc skaita piektais posms (Curragh East), kurā piedalījās arī latviešu orientieristi.
Vislabāk no mūsējiem veicās pieredzes bagātajam Ingusam Rektiņam, kurš savā Blue course grupā 8 km distanci ar 24 kontrolpunktiem veica 1.11:20 un ieņēma otro vietu.

Ar pēdējā posmā izcīnīto otro vietu pietika, lai Ingus Rektiņš Blue course grupas kopvērtējumā kļūtu par uzvarētāju. Jāatzīmē, ka Ingus Rektiņš pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja startējot tikai trijos posmos no pieciem. Kā portālam baltic-ireland.ie atzina pats sportists, pamats šim sasniegumam bija pārliecinošā uzvara Leinster Autumn Series otrajā posmā.
Kopvērtējuma uzvarētāja kontā ir 3883 punkti, otrajā vietā ar 3840 punktiem ierindojās piektā posma uzvarētājs, īru orientierists Dave Weston, bet pavisam Blue course grupā piedalījās 47 dalībnieki.

Savukārt Sandis Rektiņš (M14) Leinster Autumn Series sacensību piektajā posmā Green course grupā 6 km distanci ar 18 kontrolpunktiem veica 1.36:12 un ieņēma 16. vietu, bet kopvērtējumā ierindojās 10. vietā. Arī Sandis piedalījās tikai trijos no pieciem Leinster Autumn Series posmiem. Ņemot vērā, ka šī jaunajam sportistam bija pirmā sezona orientēšanās sportā, rezultāts ir vērtējams kā labs. Jāpiebilst, ka Green course grupā pavisam piedalījās 91 orientierists. Green course grupas kopvērtējuma uzvarētāja kontā ir 3742 punkti, bet 10. vietas ieguvējs Sandis Rektiņš nopelnīja 3048 punktus.

Divos no pieciem Leinster Autumn Series posmiem Light Green course grupā dalību ņēma Mārīte Bormane. 69 dalībnieku konkurencē kopvērtējumā Mārīte Bormane ierindojās 16. vietā.