Piektdiena, 17. maijs, Varda dienas: Umberts, Herberts, Dailis

Rektiņi orientējas gan gaismā, gan tumsā draugiem.lv

- 01.03.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Svētdien, 27. februārī, norisinājās Irish Long O series orientēšanās sacensību otrais posms, kas šoreiz notika Slieve Foye, Carlingford, Co. Louth. Irish Long O series otrajā posmā dalību ņēma arī trīs latviešu orientieristi – Ingus Rektiņš, Sandis Rektiņš un Mārīte Bormane. Visi trīs mūsu sportisti skrēja īsāko – 5,4 km distanci ar 11 kontrolpunktiem.

Vislabāk šajās sacensībās veicās pieredzes bagātajam Ingusam Rektiņam, kurš, trasē pavadot 32 minūtes un 17 sekundes, izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Ceturtā vietā ierindojās Sandis Rektiņš (40:17), bet Mārīte Bormane finiša līniju šķērsoja kā vienpadsmitā (51:32).

Savukārt vēl pirms nedēļas, 19. februārī, Ingus Rektiņš un Sandis Rektiņš piedalījās Ziemeļīrijas nakts orientēšanās čempionātā – NI Night Champs. Pārbaudot savus spēkus tumsā, Ingus Rektiņš veica 5,3 km distanci ar 16 kontrolpunktiem, bet Sandis – 3,3 km distanci ar 13 kontrolpunktiem. Ziemeļīrijas nakts orientēšanās čempionāta īsajā distancē, uzrādot rezultātu 29:30, uzvaru izcīnīja Sandis Rektiņs. Tumsā ne īpaši labi veicās Ingusam Rektiņam, kurš savā distancē ierindojās septītajā vietā (33:42), atpaliekot no uzvarētāja deviņas minūtes.