Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

Sandis Rektiņš – Leinster čempions savā vecuma grupā draugiem.lv

- 04.04.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Vakar, 3. aprīlī, Glencree, Co. Wicklow notika Leinster čempionāts orientēšanās sportā, kurā, kā jau ziņots, piedalījās arī latviešu orientieristi – vecuma grupā līdz 12 gadiem (W12) – Zanda Rektiņa, vecuma grupā līdz 14 gadiem (M14) – Sandis Rektiņš, bet vecuma grupā līdz 40 gadiem (M40) – Ingus Rektiņš.
Šoreiz vislabāk veicās Sandim Rektiņam.

Rektiņš juniors, vaicot 2,5 km distanci ar 8 kontrolpunktiem, savā vecuma grupā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, savu tuvāko sekotāju apsteidzot par gandrīz par četrām minūtēm. Sandis Rektiņš distanci veica 18 min 45 sek.
Zanda Rektiņa 2 km distancē ar 9 kontrolpunktiem, uzrādot rezultātu 37 min 58 sek, savā vecuma grupā ierindojās 5. vietā.
Savukārt Ingus Rektiņš, kurš čempionātā piedalījās “saudzējošā režīmā”, jo par sevi joprojām liek manīt nesen gūtā trauma, veicot 5,6 km distanci ar 17 kontrolpunktiem, palika 7. vietā. Ingus Rektiņš distancē pavadīja 96 min 03 sek.

Tagad mūsu orientieristi gatavojas Jan Kjellstrom sacensībām (Jan Kjellstrom International Festival of Orienteering), kurās dalību jau ir pieteikuši vairāk nekā 2000 dalībnieku, un Īrijas čempionātam.