Trešdiena, 8. maijs, Varda dienas: Staņislava, Staņislavs, Stefānija

R. Zaķim uzvara Longfordas pusmaratonā draugiem.lv

- 30.08.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Garo distanču skrējējs Raivis Zaķis, kurš nule kā atgriezies no trīs nedēļu nometnes, kas notika Spānijā, svētdien, 28. augustā, ņēma dalību ikgadējā Longfordas skrējienā, veicot pusmaratona distanci. Kaut arī vecās traumas ir tikai apārstētas, latviešu sportists, uzrādot rezultātu 1.10:52, izcīnīja uzvaru Longfordas pusmaratonā.

Tagad Raivis Zaķis gatavojas Īrijas čempionātam pusmaratonā (Woodies DIY AAI Half Marathon Championships of Ireland 2011), kas 3. septembrī notiks Waterford. Portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka Īrijas čempionātam pusmaratonā gatavojas arī Dzintars Kļava, bet Sandis Brālītis, kurš joprojām ārstē sezonas sākumā gūtās traumas, šajās sacensībās nepiedalīsies.

Runājot par skriešanu, jāatzīmē, ka 27. augustā Droghedā notika 10 km skrējiens, kurā dalību ņēma brāļi Karasevi. Uģis Karasevs šajā skrējienā izcīnīja uzvaru, bet Mārtiņš Karasevs ierindojās 5. vietā.