Sestdiena, 27. aprīlis, Varda dienas: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

E. Faterkinam un S. Kaktiņam pirmie ieskaites punkti draugiem.lv

- 02.04.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

Vakar, 1. aprīlī, Vernon Mount, Co. Cork tika dots starts 2012. gada Īrijas motokrosa čempionātam (Motorcycling Ireland Adult Motocross Championship). Čempionāta pirmajā posmā latviešus pārstāvēja MX2 amatieru klases braucējs Elans Faterkins (attēlā) un šajā sezonā MX2 pusprofesionāļu klasē startējošais Sandis Kaktiņš.

MX2 amatieru klases kvalifikācijas braucienā Elans Faterkins 35 dalībnieku konkurencē izcīnīja 14. vietu. Pirmajā ieskaites braucienā latviešu motokrosists finiša līniju šķērsoja kā 20., otrajā braucienā palika 24., bet pēdējā ieskaites braucienā ierindojās 21. vietā.
Kopvērtējumā šie rezultāti Elanam Faterkinam ļāva ierindoties 24. vietā un nopelnīt pirmos 58 ieskaites punktus.
MX2 pusprofesionāļu klases kvalifikācijas braucienā Sandis Kaktiņš finišēja kā 28., bet visos trijos ieskaites braucienos ieņēma 19. vietu.
Sandis Kaktiņš savā klasē kopvērtējumā ierindojās 18 vietā, nopelnot 66 ieskaites punktus.
Jāatzīmē, ka dienu iepriekš šajā pašā trasē notika Īrijas jauniešu motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Youth Motocross Championship) pirmais posms. Klasē līdz 50cc, uzvarot visos trijos ieskaites braucienos, nepārspēts palika Kristofers Gudovskis-Kauliņš.