Ceturtdiena, 2. maijs, Varda dienas: Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

M. Melderis krāj ieskaites punktus draugiem.lv

- 10.04.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Lieldienu svētdienā, 8. aprīlī, Ferns trasē, Co. Wexford norisinājās 2012. gada Īrijas senioru motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Over 35 Motocross Championship) otrais posms. Kā jau ziņots, šogad senioru motokrosa čempionātā latviešus pārstāv Mareks Melderis (attēlā). Šajās sacensībās Open klasē startēja arī Sandis Kaktiņš.

Veiksmīgi pārvarot kvalifikāciju, Mareks Melderis (Kawasaki) trīs ieskaites braucienu summā MX2 amatieru klasē ierindojās sestajā vietā. Pirmajā ieskaites braucienā latviešu motokrosists finiša līniju šķērsoja kā sestais. Otrajā braucienā, kas dēļ kļūmes startā bija jāsāk no pēdējās vietas, Mareks spēja panākt konkurentus un finišā bija septītais. Pēdējā braucienā, kas noritēja bez starpgadījumiem, mūsu braucējs izcīnīja ceturto vietu.
Senioru motokrosa čempionāta otrajā posmā Mareks Melderis nopelnīja 123 ieskaites punktus, tādējādi sezonas kopsummā mūsu braucējam ir jau 258 ieskaites punkti.

Open klasē startējošais Sandis Kaktiņš (Kawasaki) pirmajā braucienā ieņēma 6. vietu, otrajā – 5. vietu, trešajā – 4. vietu un kopvērtējumā MX2 klasē izcīnīja ceturto vietu.