Pirmdiena, 6. maijs, Varda dienas: Didzis, Gaidis

M. Melderis aizvada čempionāta trešo posmu draugiem.lv

- 24.04.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Svētdien, 22. aprīlī, Birdhill trasē, Co. Tipperary norisinājās 2012. gada Īrijas senioru motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Over 35 Motocross Championship) trešais posms, kurā ar labiem panākumiem MX2 amatieru klasē startēja latviešu motokrosists Mareks Melderis (attēlā).

Īrijas senioru motokrosa čempionāta trešajā posmā Mareks Melderis kvalifikācijas braucienā izcīnīja augstāko vietu un līdz ar to varēja izvēlēties sev visparocīgāko vietu pie starta barjeras. Iespēja izvēlēties starta pozīciju deva rezultātu – pirmajā ieskaites braucienā Mareks Melderis finiša līniju šķērsoja kā otrais. Otrajā ieskaites braucienā pievīla Kawasaki motors un mūsu braucējam nācās samierināties ar piekto vietu. Arī trešajā ieskaites braucienā, kad bija jāsaudzē motors un jābrauc ar izsistiem piekšējiem amortizatoriem, latviešu motokrosists ierindojās piektajā vietā.
Īrijas senioru motokrosa čempionāta trešā posma kopvērtējumā Mareks Melderis izcīnīja ceturto vietu. Neskatoties uz ķibelēm, pats sportists ir apmierināts ar posmā uzrādīto rezultātu.