Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

I. Rektiņam labi panākumi sacensībās Latvijā draugiem.lv

- 25.09.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Orientierists Ingus Rektiņš (attēlā), kurš Īrijā pārstāv Fingal orientēšanās sporta klubu, septembrī piedalījās četrās sacensībās Latvijā, izcīnot divas uzvaras un vienu bronzas godalgu.
19. septembrī I. Rektiņš piedalījās Smiltenes orientēšanās kluba “Azimuts” sacensībās, kurās, veicot 6 km distanci ar 16 kontrolpunktiem, V45 vecuma grupā izcīnīja uzvaru.

Nākošajā dienā mūsu pieredzes bagātais orientierists startēja Valmierā, kur norisinājās orientēšanās sacensību “Magnēts” 24. kārta – Kazu krāces. Arī šajās sacensībās Ingus Rektiņš palika nepārspēts V45 vecuma grupā.
22. septembrī Drabešu pagasta „Vecsaulītēs” notika Latvijas kausa un EST-LAT līgas kārtējais orientēšanās sacensību posms – „Cēsu rudens”. Šajās sacensībās Ingus Rektiņš skrēja 8,2 km distanci ar 16 kontrolpunktiem un savā V45 vecuma grupā izcīnīja 3. vietu. Mūsu sportists distanci veica 1:13:46, no uzvarētāja Aigara Leiboma atpaliekot vairāk nekā piecas minūtes (1:08:04).
Dienu vēlāk, 23. septembrī, nenogurdināmais Ingus Rektiņš ņēma dalību orientēšanās kluba “Meridiāns” rīkotajās sacensībās “Cēsu sprints 2012″. Šajās sacensībās mūsu sportists veica 2,7 km distanci ar 17 kontrolpunktiem un V45 vecuma grupā ierindojās 4. vietā.