Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

Futbola komanda “Baltic Ireland” piedalās labdarības turnīrā draugiem.lv

- 19.11.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Vakar, 18. novembrī, Droghedas Leisure Park kompleksā norisinājās labdarības mini futbola turnīrs, ko organizēja Drogheda Homeless Aid Association. Labdarības turnīrā dalību ņēma arī komanda ar nosaukumu “Baltic Ireland”, kurā spēlēja septiņi sportisti no Latvijas un viens lietuvietis.

Vispirms komandas par iekļūšanu ceturtdaļfinālā sacentās četrās apakšgrupās. Mini futbola komanda “Baltic Ireland”, vienu spēli nospēlējot neizšķirti (1:1) un divas uzvarot (5:1, 7:0), no apakšgrupas izgāja kā līderis un līdz ar to kvalificējās ceturtdaļfinālam. Tomēr spēlē, kurā pretiniekos bija pieredzes bagātāka komanda, “Baltic Ireland” futbolisti piedzīvoja zaudējumu (0:2) un no tālākās cīņas izstājās. Lai arī jaunajai komandai pirmajā turnīrā neizdevās tikt tālāk par ceturtdaļfinālu, labs darbs ir izdarīts, jo visi ienākumi no turnīra tika ziedoti bezpajumtniekiem.
Komandas “Baltic Ireland” sastāvs: Aigars Lovniks, Agris Galejs (vārtsargs), Mārcis Treimanis, Sergejs Šeļenkovs, Raimonds Karpinskis, Juris Dubina, Aleksandrs Muzičuks un Robertas Titiskis.
Kopumā turnīrā piedalījās 16 komandas. Katras komandas dalības maksa bija 120 €.
Komandu “Baltic Ireland” noorganizēja un turnīram pieteica Aigars Lovniks.