Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Kristofers un Kristers atklāj motokrosa sezonu draugiem.lv

- 05.03.2013

Sestdien, 2. martā, Gormanston motokrosa trasē (Co. Meath) norisinājās 2013. gada Dienvidīrijas jauniešu motokrosa čempionāta pirmais posms, kurā uz starta izgāja arī divi latviešu puikas – Kristofers Gudovskis-Kauliņš un Kristers Žigalovs-Marķitāns. Abi zēni startēja motociklu klasē līdz 65cc.

Kristeram šī ir jau otrā sezona klasē līdz 65cc, bet Kristofers – pagājušās sezonas līderis mocīšu klasē līdz 50cc – sestdien aizvadīja pirmās sacensības šajā klasē.
Abi zēni veiksmīgi pārvarēja kvalifikāciju un izcīnīja pirmos sezonas ieskaites punktus.
Kristers Žigalovs-Marķitāns trīs ieskaites braucienu kopvērtējumā izcīnīja 4. vietu (pa braucieniem – 4. vieta, 4. vieta un 5. vieta), bet Kristofers Gudovskis-Kauliņš ierindojās 15. vietā (pa braucieniem – pirmais brauciens bez ieskaites punktiem, 7. vieta un 15. vieta).

Dienvidīrijas jauniešu motokrosa čempionāts – Motorcycling Ireland Southern Centre Youth Motocross Championship.