Sestdiena, 4. maijs, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena.Varda dienas: Viola, Vizbulīte, Vijolīte

D. Korsīte turpina iepriecināt savus līdzjutējus draugiem.lv

- 21.05.2013
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

IMG_9068Pagājušās nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, Limerikā norisinājās reģionālās finālsacensības sporta vingrošanā (2013 Women’s Artistic Level 2-10 Apparatus & Regional Team Finals), kurās savus līdzjutējus atkal iepriecināja deviņus gadus vecā Dinija Korsīte no Leader Gymnastics Club, kas atrodas, Swords, Co. Dublin.

Sacensībās Limerikā Dinija demonstrēja savas prasmes brīvajās kustībās un vingrojumos uz stieņa. Brīvajās kustībās jaunā un talantīgā sportiste palika nepārspēta un izcīnīja pirmo vietu, savukārt vingrojumos uz stieņa Dinija ieņēma otro vietu.
Savu trešo godalgu Dinija ieguva komandu sacensībās – Dinijas pārstāvētā North Dublin komanda vecuma grupā līdz 9 gadiem izcīnīja bronzas medaļas.
“Esam ļoti priecīgi un lepojamies ar meitas sasniegumiem, arī treneri ir gandarīti par padarīto darbu”, portālam baltic-ireland.ie atzina Dinijas māmiņa Evija.