Ceturtdiena, 2. maijs, Varda dienas: Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Pludmales volejbolisti sezonu sāk ar uzvaru draugiem.lv

- 13.06.2013

portmarnock-061Svētdien, 8. jūnijā, kad laiks bija kā radīts aktivitātēm brīvā dabā, Portmarnock pludmalē (Co. Dublin) norisinājās Īrijas volejbola federācijas rīkotā 2013. gada pludmales volejbola (Beach Volleyball Ireland (BVI) Four Provinces Tour 2013) turnīra pirmssezonas posms (4v4 Mixed), kurā pēc gada pārtraukuma atkal piedalījās latviešu komanda.

Mūsu jauktā komanda, kuras sastāvā spēlēja Ivars Ķezberis, Lauris Grāvelis, Kitija Kalnbērziņa un Ivett Simon-Byrne (Pol), pludmales volejbola turnīra pirmajā posmā sevi parādīja no labākas puses.
Vispirms jauktās komandas tika sadalītas trijās apakšgrupās, katrā pa septiņām komandām, kur katra ar katru aizvadīja pa spēlei. Apakšgrupā uzvarot visus savus pretiniekus, mūsējie uzreiz kvalificējās ceturtdaļfinālam, kurā tāpat palika nepārspēti. Salīdzinoši viegli uzvara nāca arī pusfinālā. Fināla spēle izvērtās gana grūta un spraiga, tomēr mūsējie spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 2:1 (pa setiem: 14:21, 21:19. taibreikā 15-13) un kļūt par pirmā posma uzvarētājiem!

Pludmales volejbolisti šovasar mērosies spēkiem vēl piecas reizes:
22. un 23. jūnijā Bundoran, Co. Donegal
Ulster Grand Slam, 22. jūnijā notiks vīriešu un sieviešu sacensības (2v2), bet 23. jūnijā – jaukto pāru (2v2) sacensības;

13. un 14. jūlijā Portmarnock, Co. Dublin
Leinster Grand Slam, 13. jūlijā notiks vīriešu un sieviešu sacensības (2v2), bet 14. jūlijā – jaukto pāru (2v2) sacensības;

27. un 28. jūlijā Woodstown Beach, Co. Waterford
Waterford Grand Slam, 27. jūlijā notiks vīriešu un sieviešu sacensības (2v2), bet 28. jūlijā – jaukto pāru (2v2) sacensības;

17. un 18. augustā TBC
Grand Slam, 17. augustā notiks vīriešu un sieviešu sacensības (2v2), bet 18. augustā – jaukto pāru (2v2) sacensības;