Sestdiena, 27. aprīlis, Varda dienas: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Brāļi Karasevi startē Liepājā draugiem.lv

- 21.07.2013

IMG_0021Atbilde uz jautājumu, kā pavadīt atvaļinājumu Latvijā, katram būs sava, jo iespēju ir daudz. Tā, piemēram, mūsu dubļu skrējienu dalībnieks un florbolists Mārtiņš Karasevs no Dundalkas atvaļinājuma laikā Latvijā, cita starpā, piedalījās Liepājas pusmaratona NIKE skrējienā. Kopā ar Mārtiņu bija arī brālis Uģis, kurš pirms kāda laika “reemigrēja” no Īrijas un tagad dzīvo Valmieras pusē.

Liepājas pusmaratons šogad notika jau trešo reizi un tajā kopumā piedalījās ap 1200 dalībnieku. Sportisti un aktīva dzīvesveida cienītāji varēja izvēlēties kādu no distancēm – pusmaratonu (21,0975 km), stafetes skrējienu, NIKE skrējienu (10,7 km), tautas skrējienu (5,4 km), kā arī bija iespējams nūjot vai doties atbalsta gājienā (7km).
Kā jau teikts, Mārtiņš Karasevs Liepājā deva priekšroku 10,7 km NIKE skrējienam. Dundalcnieks distancē pavadīja 0:44:25 un ierindojās 23. vietā. Uzvaras laurus NIKE skrējienā plūca Uģis Jocis no Kuldīgas (0:34:42). Savukārt daudzkārtējais Īrijas dubļu skrējienu uzvarētājs Uģis Karasevs Liepājā savus spēkus pārbaudīja pusmaratona distancē. Uģis Liepājas ielās un Jūrmalas parka celiņos pavadīja 1:19:05 un izcīnīja 21. vietu. Pusmaratonā nepārspēts palika Valērijs Žolnerovičs no Ventspils (1:09:17).
Abi brāļi Karasevi Liepājā pārstāvēja Kocēnu novada komandu.