Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

S. Pušpurei 6.vieta PK posmā draugiem.lv

- 22.06.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_4998Tie, kuri šodien dienas vidū sporta notikumu pasaulei sekoja līdz Eurosport 2 kanālā, jau zina, Francijā (Aiguebelette) notiekošā, Pasaules kausa (PK) izcīņas 2. posma finālu rezultātus. Pārējiem pateikšu, ka Īrijas izlases airētāja Sanita Pušpure vakar savā pusfināla braucienā, uzrādīdama trešo labāko laiku, kvalificējās A finālam, kas notika šodien.

PK izcīņas 2. posma sieviešu vieninieku fināla braucienā, kurā startēja pasaules spēcīgākās airētājas, Sanitas konkurentes izrādījās pārākas.

Uzvaru šodien Francijā izcīnīja Jaunzēlandes pārstāve Emma Twigg (07:40.16), otrā palika ķīniete Jingli Duan (07:41.99), bet bronzas godalgu izcīnīja Magdalena Lobnig no Austrijas (07:45.36). Sanita Pušpure, palaižot sev priekšā arī čehieti un amerikānieti, ieņēma sesto vietu (07:54.84).
Lai arī Sanita palika ārpus godalgotā trijnieka, arī 6. vieta, kas izcīnīta pasaules labāko airētāju konkurencē, ir apsveicams rezultāts.