Trešdiena, 8. maijs, Varda dienas: Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Four Grains iekļūst Premier Division draugiem.lv

- 09.08.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_5206Latviešu maizes ceptuves Four Grains mini futbola komanda, kura jūnijā sāka spēlēt Irish 7 Soccer Federation 1. divīzijas vasaras līgas turnīrā, veiksmīgi aizvadīja visas astoņas priekšsacīkšu spēles un kvalificējās play-off, kura pusfinālā ar 5:0 pieveica lietuviešu blici Baltic United, bet finālā, kas notika vakar vakarā, mērojās spēkiem ar Dublin F7 komandu.

Four Grains vs Dublin F7 0:1
Neskatoties uz to, ka spēle notika piektdienas vakarā, kad aiz muguras jau visa darba nedēļa, abu komandu spēlētāji bija ļoti aktīvi un veidoja bīstamus momentus pie vārtiem, tomēr 1. puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem. Līdzīgi iesākās arī 2. puslaiks, tomēr tā izskaņā, visai strīdīgā situācijā, Dublin F7 futbolistiem izdevās pārspēt Four Grains vārtsargu Max Makaroff. Lai atspēlētos atlika tikai divas minūtes, kurās Four Grains spēlētāji tiešām ļoti centās, diemžēl veiksme šoreiz nebija mūsējo sabiedrotā un, atskanot spēles beigu signālam, tablo vēstīja 1:0 par labu pretiniekiem.

Tomēr Four Grains komanda, lai arī 1. divīzijā palika 2. vietā, kopumā ņemot, izpildīja uzstādīto uzdevumu, proti, iekļuva Premier Division, kurā spēles sāksies jau 15. augustā.
Four Grains komandas sastāvs: Alberts Kasperčiks, Igors Ivanovs, Dmitrijs Mihejevs, Romāns Lavrinovs, Valērijs Černišovs (C), Māris Rasims, Ilmārs Rancāns un Aleksej Petrov, Valdis Kļava un vārtsargs Max Makaroff.