Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Latviešiem divas augstākā kaluma godalgas draugiem.lv

- 25.08.2014

IMG_9246Svētdien, 17. augustā, norisinājās 2014. gada Dienvidīrijas pieaugušo un jauniešu motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Southern Centre Adult&Youth Motocross Championship) kārtējais posms, kurā latviešus pārstāvēja seši motokrosisti – trīs bērni, kuri startēja 50cc un 65cc klasēs, un trīs pieaugušie – MX1 (Grade C) un MX2 (Grade C).

Kā jau ierasts, neslikti veicās mūsu pašam jaunākajam sportistam, sešus gadus jaunajam Markusam Kalniņam, kurš brauc motociklu klasē līdz 50cc. Pirmajā ieskaites braucienā Markuss finišēja kā trešais, otrajā – kā sestais, bet trešajā – palika septītais. Kopvērtējumā Markuss Kalniņš ieņēma 5. vietu.
Pieredzes bagātākie jaunieši, kuriem pa spēkam jau ir motociklu klase līdz 65cc, arī demonstrēja teicamu sniegumu, jo sevišķi Kristers Žigalovs (attēlā), kurš pirmajā un otrajā ieskaites braucienā palika nepārspēts, bet trešajā braucienā sev priekšā palaida tikai vienu konkurentu. Savas klases kopvērtējumā Kristers Žigalovs izcīnīja 1. vietu. Savukārt Kristofers Kauliņš pirmajā un trešajā ieskaites braucienā finišēja kā piektais, bet otrajā braucienā palika sestais. Posma kopvērtējumā šie rezultāti Kristoferam nodrošināja 5. vietu.

MX2 klasē latviešus pārstāvēja Sandis Kaktiņš un Agnis Liberts, posma kopvērtējumā izcīnot attiecīgi 4. un 13. vietu.
Otru augstākā kaluma godalgu mūsējiem izcīnīja Mārtiņš Marķitāns, kurš startēja MX1 klasē. Pirmajā ieskaites braucienā Mārtiņš palika otrais, bet otrajā un trešajā braucienā viņš aiz sevis atstāja visus savus konkurentus, tādējādi kļūstot par posma uzvarētāju.