Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Visi mūsu motokrosisti tiek pie balvām draugiem.lv

- 14.10.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

1620583_10152409571283317_7412805087060871685_nSvētdien, 12. oktobrī, Ferns trasē, Co. Wexford norisinājās 2014. gada Īrijas senioru motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Over 35 Motocross Championship) pēdējais posms. Latviešus šajā posmā MX2 motociklu klasē (Grade C) pārstāvēja Elans Faterkins un Aivars Zvans, savukārt Sandis Kaktiņš savus spēkus pārbaudīja Open C klasē.

Vislabāk no mūsējiem veicās Elanam Faterkinam, kurš trīs ieskaites braucienu kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu. Pirmajā ieskaites braucienā Elans palika nepārspēts, otrajā braucienā finišēja uzreiz aiz posma uzvarētāja Paul Hyland, bet trešajā braucienā ierindojās 4. vietā.

Salīdzinoši labi startēja arī Aivars Zvans, pirmajā ieskaites braucienā uzrādīdams ceturto labāko laiku, otrajā braucienā – piekto, bet trešajā braucienā – otro. Posma kopvērtējumā Aivars Zvans ierindojās 4. vietā.
Līdzīgi gāja arī Sandim Kaktiņam, kurš brauca Open C klasē. Pirmajā un trešajā braucienā Sandis finišēja kā trešais, bet otrajā braucienā palika ceturtais. Posma kopvērtējumā Sandis uzrādīja trešo labāko rezultātu.
Tā kā Īrijas motokrosa čempionātos apbalvo pirmo sešu vietu ieguvējus, visi latviešu motokrosisti saņēma kausus.

Tagad mūsu motokrosisti gatavojas 100 jūdžu komandu braucienam, kas 2. novembrī notiks Gormonston trasē, Co. Meath.