Svētdiena, 28. aprīlis, Varda dienas: Terēze, Gundega

M. Marķitāns startēs Latvijas čempionātā draugiem.lv

- 08.07.2015
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_7934Svētdien, 5. jūlijā, Derryarkin trasē norisinājās Dienvidīrijas pieaugušo motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Southern Centre Adult Motocross Championship) piektais posms. Latviešus šajās sacensībās pārstāvēja divi motobraucēji – Mārtiņš Marķitāns (attēlā) un Elans Faterkins. Abi mūsu motobraucēji parādīja teicamu sniegumu un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Elans Faterkins, kurš kādu laiku sacensībās nepiedalījās dēļ traumas, startēja Senioru grupā (Over 35) un savā MX2 klasē kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu. Pirmajā un otrajā ieskaites braucienā Elans finiša līniju šķērsoja kā pirmais, bet trešajā ieskaites braucienā palaida priekšā tikai vienu konkurentu.

Savukārt Mārtiņš Marķitāns, kuru šosezon atbalsta HHC MOTO MAFIA LATVIA, PFP Longford (Peak Fitness and Performance Longford) un www.vmxmoto.com, savā MX1 C Grade grupā visos trijos ieskaites braucienos palika nepārspēts un līdz ar to arī kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu.
Tagad Mārtiņš gatavojas Latvijas motokrosa čempionāta 3. posmam, kas 25. un 26. jūlijā notiks Viļakas „Baltā Brieža” trasē. Pats motobraucējs uz Latviju dosies ar lidmašīnu, bet sava motocikla nogādāšanu Viļakā uzticēs kravu pārvadātājam.