Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Latviešu airētāju satikšanās Korkā draugiem.lv

- 27.06.2016
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , , ,

13524378_10153527659901193_1099225827600593352_nAizvadītās nedēļas nogalē, 25. un 26. jūnijā, Korkā, Nacionālajā airēšanas centrā (National Rowing Centre) notika Cork Regatta, kurā piedalījās arī latviešu pārstāvētais Portadown airēšanas klubs. Korkā Portadown airēšanas kluba sportisti ne tikai piedalījās sacensībās, bet arī tikās ar Īrijas izlases airētāju Sanitu Pušpuri, kura tagad gatavojas savai otrajai olimpiādei.

Portadown airēšanas kluba pārstāve Santa Laiviņa Cork Regatta savus spēkus pārbaudīja veterānu grupas sieviešu vieniniekos un izcīnīja uzvaru.

Savukārt Aleksandrs Laiviņš Cork Regatta uz starta izgāja gan vīriešu vieniniekos (1x), gan divniekos (2x). 20 gadus vecais Portadown kluba airētājs, startējot Mens Club 2 grupā, 15 dalībnieku konkurencē vieniniekos izcīnīja 2. vietu. Bet divniekos Aleksandrs Laiviņš, airējot kopā ar kluba biedru Nathan Hull, Mens Club 2 grupā 18 laivu konkurencē ierindojās 4. vietā.