Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

I. Ignatjevs piedalās sacensībās Latvijā, Īrijā un Skotijā draugiem.lv

- 22.06.2017
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

19401477_335421546887535_549461344_oMūsu Stipro skrējienu dalībnieks Imants Ignatjevs pēdējo mēnesi ir aizvadījis ļoti aktīvi – piedalījies trijās sacensībās, kas notika Latvijā, Īrijā un Skotijā. 28. maijā Imants piedalījās Latvijas Stipro skrējienā, kur izcīnīja 6.vietu. Latvijas Stipro skrējienā bija salīdzinoši maz šķēršļu un daudz skriešanas, kā arī iespaidīgi dubļi, atzina pats sportists.

Divas nedēļas vēlāk sportists jau bija atgriezies Īrijā un piedalījās Irelands Toughest Muckers, kas notika Co. Roscommon. Lai arī konkurence bija spēcīga, Imants Ignatjevs šajās sacensībās plūca uzvaras laurus.

Pēc tam latvietis devās uz Skotiju, kur 17. un 18. jūnijā piedalījās Tough Mudder skrējienos. Pirmās dienas skrējienā Imants Ignatjevs ierindojās 5.vietā un, kā pats atzīst, “šīs bija vienas no sliktākajām sacīkstēm”.
Savukārt nākošajā dienā sportists atkal bija uz strīpas un pirmajā skrējienā izcīnīja uzvaru!