Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

R. Zaķis nopelna 3500 € draugiem.lv

- 17.05.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

kilmacow-sports-march-24-08-345Kā jau ziņots, šorīt Latvijas galvaspilsētā notika Nordea Rīgas maratons 2009, kurā piedalījās arī garo distanču skrējējs Raivis Zaķis no Dungarvan. Pirms sacensībām Raivis portālam baltic-ireland.ie pastāstīja, ka viņa mērķis šajā maratonā ir izcīnīt pirmo vietu latviešu sportistu vidū. Raivis savu mērķi ir sasniedzis! Nordea Rīgas maratonā 2009 vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja baltkrievs Oleg Gur (02:18:35), aiz viņa finišēja beļģis Rik Ceulemans (02:20:08), bet godpilnajā trešajā vietā ierindojās Raivis Zaķis (02:28:19).

Izcīnot trešo vietu kopvērtējumā un pirmo vietu starp maratona skrējējiem no Latvijas, Raivis Zaķis nopelnīja 3500 € (pirms nodokļu nomaksas). Kā ātrākais Latvijas maratona skrējējs Raivis saņēma 3000 €, bet atlikušie 500 € ir balva par izcīnīto trešo vietu kopvērtējumā. Kā arī Raivja īpašumā tagad ir Rīgas mēra kauss, kuru saņem ātrākais maratonists un ātrākā maratoniste no Latvijas.
Nordea Rīgas maratonā šogad startēja rekordliels dalībnieku skaits, 17. maija rītā uz starta izgāja 8593 atlēti no 34 valstīm.

Portāls baltic-ireland.ie sveic Raivi Zaķi ar izcīnīto trešo vietu kopvērtējumā un pirmo vietu starp latviešu maratonistiem Nordea Rīgas maratonā 2009!