Piektdiena, 26. aprīlis, Varda dienas: Rūsiņš, Sandris, Alīna

Ja neiesit tu, iesitīs tev draugiem.lv

- 18.05.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

sportisti-045Vakar, 17. maijā latviešu pārstāvētais futbola klubs “SUFC” Phoenix Parkā aizvadīja Kausa ceturtdaļfināla spēli, mērojoties spēkiem ar “Park Orient” komandu.
“SUFC” vs “Park Orient” 2 – 0
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “SUFC” komandas spēlējošais treneris Alberts Kasperčiks (attēlā):

“Beidzot šis vājais pretinieks ceturtajā spēlē ir uzvarēts, kaut gan bija jābūt visām četrām uzvarām.
Iniciatīva piederēja mums visas spēles garumā.
Pirmajā puslaikā spējām izveidot vairākus vārtu gūšanas momentus, bet bumba tika raidīta vai nu pāri vārtiem vai garām tiem. Pretinieks atbildēja ar pāris bīstamiem pretuzbrukumiem.
Otrajā puslaikā turpinājām iesākto. Puslaika vidusdaļā “Park Orient” bīstami uzbruka un raidīja bumbu pret vārtu pārliktni un vārtu stabu, bet teicami vārtus sargāja Vladimirs Eidemillers un divas reizes izglāba komandu no vārtu zaudēšanas. Nākamajās pāris minūtēs nostrādāja futbola likums – neiesit tu, iesitīs tev. Ātri izveidojām pretuzbrukumu un guvām vārtus, izvirzoties vadībā ar 1:0. Pec minūtēm 10 guvām otros vārtus ātrā pretuzbrukumā un rezultāts 2:0 mūsu labā. Minūtes 15 līdz spēles beigām pretinieks palika mazākumā, bet mēs vairākumu izmantot nespējām, pie tam, traumas dēļ paši palikām mazākumā, jo visas maiņas jau bija izmantotas.
Rezultāts palika nemainīgs, 2:0 un uzvara!”
“SUFC” komandas labā vārtus guva Andrius Zutautas un Romualdas Broska.