Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

Tomēr zaudējums draugiem.lv

- 13.12.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

dundee 008Šodien, 13. decembrī, Latvijas sportistu pārstāvētā hokeja komanda “Charlestown Chiefs” aizvadīja otro spēli pret Skotijas komandu “Dundee Stars”. Spēles laikā divas reizes esot vadībā (vienbrīd pat ar rezultātu 5:2), “Charlestown Chiefs” komanda pamanījās zaudēt.
Līdz ar to aizvadītajās sešās Ķeltu Kausa izcīņas spēlēs “Charlestown Chiefs” komandas kontā ir trīs uzvaras un trīs zaudējumi.

“Charlestown Chiefs” vs “Dundee Stars” 5:6
Kaut arī pirmos vārtus guva skoti, spēles 5. minūtē rezultāts jau bija neizšķirts, bet 7. minūtē mūsējie izvirzījās vadībā, 2:1. Tomēr pārsvaru noturēt neizdevās, trīs minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām skoti rezultātu izlīdzināja, 2:2.
Otrā trešdaļa iesākās ar redzamu “Charlestown Chiefs” komandas pārākumu. Perioda pirmajās 11 minūtēs mūsējie guva trīs vārtus. Bet jau pēc minūtes skoti sāka izlīdzināt rezultāta starpību un, ejot pārtraukumā, tablo atkal vēstīja neizšķirtu, 5:5.
Spēles pēdējo trešdaļu abas komandas iesāka aktīvi, jo bija vairāk nekā skaidrs, ja visu izšķirs pēdējās 20 minūtes. Veiksmīgāki šoreiz izrādījās skoti, trešās trešdaļas 10. minūtē gūstot sestos vārtus. “Charlestown Chiefs” komandai bija visas iespējas izlīdzināt rezultātu, jo atlikušajā laikā mūsējie četras reizes spēlēja vairākumā. Bet, vai nu ledus bija par slidīgu, vai nu ripa par apaļu, mūsējiem nekādi vairs neizdevās pārspēt “Dundee Stars” komandas vārtsargu. Piedevām, spēles izskaņā nebija iespējams nomainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, jo “Charlestown Chiefs” komanda spēlēja mazākumā.
“Charlestown Chiefs” komandas labā vārtus guva Aigars Brencis (2), Jānis Ķipars, Viktors Serdjukovs un Dmitrijs Fjodorovs.
“Charlestown Chiefs” komandas vārtus sargāja Deniss Kurelass.

1. Nazis - IRELAND saka:

o viiri sanjeemushies zheel ka noslinkoju
    jo vakardienas speelee negaaja tik labi

2. peteris - IRELAND saka:

labas speles bij,smuki varti,bet musejiem vareja redzet ka maz treninu,jo tadi paleni uz beigam palika. :cry:

3. tankists - IRELAND saka:

Nu otro spēli jau vajadzēja vinnēt, bet pa kuru laiku, ja visu laiku tik jāmiedz ar aci savām īru girlfriend  :lol:

4. AINARS ELBERGS - IRELAND saka:

Aigarsi! Jancuk! Juus tak$ tur taas lokomotiivees! Kas ir!!?? Juus tikai mani nepaarprotat,bet kaut kas nav kaartiibaa! To ,ka rizikus varat atstaat bez apeneem,esam paarliecinaaju$ies,BET tas nav raadiitaajs juusu liimenja komandai.Pretii naak puikas,kas maak speeleet $o speeli,un….??? Gan tiesnesis bija iistais,nu nav te ne uz ko novelt bumbas,kaa tikai pa$iem uz sevi. Zinu AIGAR,ka Tu maaki savaakt KOMANDU!!! Dari to!!!