Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

Ne tā labākā spēle – foto draugiem.lv

- 15.02.2010

14. februārī spēli savas līgas čempionātā aizvadīja arī otra latviešu pārstāvētā futbola komanda – “Dynamo Dublin”. Dinamiešu pretinieki šoreiz bija “Grange Cross Celtic” komanda.
Par šo spēli portāla baltic-ireland.ie lasītājiem stāsta “Dynamo Dublin” spēlētājs Mareks Kokenbergs:

“Grange Cross Celtic” vs “Dynamo Dublin” FC 4:1
“Pirmā čempionāta spēle izbraukumā šogad.
Pret “Grange Cross Celtic” komandu laukumā izgāja mūsu komandas jaunākā paaudze. Daudziem spēlētājiem tā bija pirmā čempionāta spēle, un jaunās paaudzes pieredzes un azarta trūkumu varēja just spēles gaitā. No pamatsastāva laukumā izgāja tikai pieci mūsu spēlētāji. Bumbas kontroli zaudējām jau no pirmajām spēles minūtēm, kamēr “Grange Cross Celtic” komandas spēlētāji pārliecinoši kontrolēja bumbu. No visām pozīcijām pretinieki raidīja bumbu mūsu vārtos, līdz ar to rezultāts 4:0 “Grange Cross Celtic” komandas labā pēc pirmā spēles puslaika.
Otrajā spēles puslaikā, pēc vairākkārtējām spēlētāju maiņām, sākām kontrolēt bumbu. Mums izdevās izspēlēt vairākus bīstamus momentus. Pēc soda sitiena, ko veica Artjoms Kliss, bumbu spēja pārtvert mūsu pussargs Jurijs Fedaks (74. min.), un no tuvas distances ieraidīja to pretinieka vārtos. Pirmie vārti spēlē mums par labu, bet vairāk pārspēt pretinieku vārtsargu mums tā arī neizdevās. Spēle beidzās ar rezultātu 4:1″

Vārti: 1:0 (8), 2:0 (27), 3:0 (30), 4:0 (32), 4:1 Jurijs Fedaks (74).
“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Kestutis Mazonas, Andrejs Pumpa-Titovs, Mareks Kokenbergs, Aleksandrs Petrovs, Darius Dirskuss (Viktors Virovecs no 31. min.), Vaidas Raizis (Timurs Zatoka no 46. min.), Iļja Obodovs, Bogdans Slemkevics, Jurijs Fedaks, Sergejs Černiševs un Artjoms Kliss.
Galvenais treneris: Andrejs Abžinovs.
Trenera palīgs: Igors Rakovskijs.