Trešdiena, 8. maijs, Varda dienas: Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Neizšķirts pret turkiem draugiem.lv

- 28.03.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 28. martā, Phoenix Park futbola laukumā Latvijas sportistu pārstāvētā “Dynamo Dublin” futbola komanda aizvadīja kārtējo regulārā čempionāta spēli. “Dynamo Dublin” komandas pretinieki šoreiz bija “International” FC.
“Dynamo Dublin” vs “International” FC 2:2 (1:2)
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “Dynamo Dublin” spēlētājs Mareks Kokenbergs:

“Šodien Phoenix Park tikās divas ārzemnieku pārstāvētas komandas: “Dynamo Dublin” un “International” FC.
“International” FC komandā spēlē turku futbolisti. Kā jau turki, viņi uz laukuma ir ļoti azartiski, vienmēr cīnās par katru bumbu un pozīciju uz laukuma. Spēle sākās ar ļoti ātriem vārtiem jau 2. minūtē. “International” FC spēlētājs no apmēram 20 m attāluma lieliski spēja uzsist bumbu, kas trāpīja mūsu vārtu kreisajā tālajā stūrī, 0:1. Tomēr mēs spējām īsā laikā atspēlēties, 19. minūtē pēc ātri izspēlēta soda sitiena Vasīlijs Salijs bumbu raidīja tieši vārtu apakšējā stūrī. Jāpiebilst, ka pretinieki negaidija, ka mēs tik ātri izspēlēsim šo bumbu, 1:1.
Pēc pavisam neilga laika, 36. minūtē, “International” FC pie “Dynamo Dublin” vārtiem izdarīja soda sitienu un bumba trāpīja pa vārtu stabiņu, tad atleca pie pretinieka, kurš no tuvas distances raidīja to mūsu vārtos, 1:2. Līdz pirmā puslaika beigām rezultāts palika nemainīgs.
Otrajā spēles pusē mēs vairāk kontrolējām spēli nekā pretinieki. Pēc labas piespēles, ko izdarīja Vasīlijs Salijs pie “International” FC vārtiem, mūsu pussargs Viktors Iļņickijs skaisti vienā pieskārienā raidīja bumbu vārtu labajā stūrī, kur pretinieku vārtsargs bija bezspēcīgs, 2:2. Līdz spēles beigām abas komandas apmainījās ar vairākiem bīstamiem momentiem, bet, diemžēl, pie uzvaras vārtiem mēs nespējām tikt, tas neizdevās arī pretiniekam.
Mūsu nākamā spēle notiks ceturtdien, 1. aprīlī pulksten 18.30, Dolphin Road. “Dynamo Dublin” pretinieki būs “Rialto” FC. Visi laipni gaidīti!”

Vārti: Goals: 0:1 (3), 1:1 Vasīlijs Salijs (19), 1:2 (36), 2:2 Viktors Iļņickijs (55).

“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Kestutis Mazonas, Vitas Gabieta, Igors Princis, Мareks Kokenbergs, Vadims Ravenko, Viktors Iļņickijs, Viktors Virovecs, Мikola Savko, Аleksejs Petrovs, Romāns Prima, Iļja Оbodovs, Bogdans Semkevičs, Sergejs Černiševs un Аrtjoms Кlišs.