Svētdiena, 19. maijs, Varda dienas: Sibilla, Teika, Lita

Daugavpilieši uzvar papildlaikā draugiem.lv

- 28.03.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 28. martā, spēli aizvadīja arī Latvijas sportistu pārstāvētā futbola komanda “D`Pils”. Daugavpilieši Amateur Cup izcīņas otrā apļa spēlē mērojās spēkiem ar “Rivermeade” komandu.
“D`Pils” vs “Rivermeade” 1:0
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “D`Pils” komandas spēlētājs Alberts Kasperčiks:

“Šodienas uzvara komandai nozīmēja vairāk nekā vienkārša uzvara, jo visi, kas piedalījās šodienas spēlē, ar pilnu pašatdevi cīnījās uz laukuma līdz pēdējai sekundei un, atskanot spēles beigu signālam, dubults gandarījums un prieks bija gan pašiem spēlētājiem, gan sanākušajiem skatītājiem.
Paši spēlētāji pēc spēles atzina, ka tik saturīgu un skatāmu futbolu komanda sen nebija rādījusi.
No pašas pirmās minūtes un līdz spēles beigām noritēja sīva cīņa ar nelielu “D`Pils” komandas pārsvaru, bet pretinieks atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Abas komandas gan bīstami uzbruka, gan labi aizsargājās un pa reizei raidīja bumbu pa vārtu pārliktni.
Spēles pamatlaiks beidzās bez vārtu guvumiem, 0:0, un tikai papildlaikā daugavpilieši spēja gūt vārtus, kuri izrādijās spēles vienīgie un arī uzvaras vārti.
Vienīgos vārtus guva uz maiņu iznākušais Aleksejs Agorelovs. Pēdējā papildlaika minūtē “D`Pils” komandas vārtsargs Jevgēnijs Rjaguzovs spēja noreaģēt un atvairīt spēcīgu pretinieka sitienu no 2 metru attāluma, ko pēc spēles pats vārtsargs nespēja paskaidrot, kā to izdarījis. Pateicoties vienīgajiem gūtajiem vārtiem un vārtsarga brīnumam, “D`Pils” komanda izcīnīja skaistu uzvaru!”