Svētdiena, 5. maijs, May Day/Darba Svētki ĪrijāVarda dienas: Ģederts, Ģirts

S. Brālītis un R. Zaķis uz goda pjedestāla Korkā draugiem.lv

- 10.09.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Vakar, 9. septembrī, Korkā norisinājās pusmaratona skrējiens (John Buckley Sports Cork Half-Marathon), kurā dalību ņēma vairāk nekā 500 skrējēju, viņu vidū arī divi mūsu garo distanču skrējēji – Sandis Brālītis un Raivis Zaķis. Distancē pavadot 1:12.46, Sandis Brālītis izcīnīja otro vietu, bet Raivis Zaķis, pusmaratonu pieveicot 1:12.55, ierindojās 3. vietā.

Uzvaru Korkas pusmaratona skrējiena vīriešu konkurencē izcīnīja Michael Herlihy. Uzvarētāja rezultāts – 1:10.44.
Nākošais skrējiens, kurā plāno piedalīties Sandis Brālītis, arī būs pusmaratons – Charleville International Half-Marathon, un tas notiks 23. septembrī. Skrējiena organizatori informē, ka Charleville pusmaratonā piedalīsies garo distanču skrējēji no daudzām pasaules valstīm.
Sandis Brālītis un Raivis Zaķis Īrijā pārstāv West Waterford Athletic Club.