Piektdiena, 3. maijs, Varda dienas: Uvis, Gints

E. Faterkinam uzvara posmā draugiem.lv

- 06.05.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_9360Svētdien, 4. maijā, Dundalkas trasē norisinājās 2014. gada sezonas Dienvidīrijas Senioru (Over 35) motokrosa čempionāta otrais posms, kurā latviešus MX2 amatieru klasē pārstāvēja Elans Faterkins un Jānis Plūme. Elanam veiksmīgs bija pirmais posms, kad viņš kopvērtējumā ierindojās 3. vietā, bet šoreiz latvietim veicās vēl labāk!

Pirmajā un trešajā ieskaites braucienā Elans Faterkins savā motociklu klasē palika nepārspēts, bet otrajā ieskaites braucienā finiša līniju šķērsoja kā otrais. Šie izcilie rezultāti mūsu motokrosistam nodrošināja pirmo vietu arī posma kopvērtējumā. Lieki piebilst, ka pats sportists ar savu sniegumu ir vairāk nekā apmierināts!
Jānis Plūme pirmo un trešo ieskaites braucienu veica ar sesto labāko laiku, bet otrajā braucienā bija septītais. Posma kopvērtējumā Jānis Plūme ierindojās 6. vietā.

1. Irija jau pirmoreizi Latviesu brivibas svetkos. ;)